Couleur caramel

Nie je nastavený žiaden obrázok

Couleur Caramel ponúka profesionálnu, vysokokvalitnú a originálnu kolekciu dekoratívnej kozmetiky, ktorá spája čisté prírodné ingrediencie s modernými technológiami. Cieľom francúzskej značky je nielen robiť ženy krásne, ale aj zdravé a zodpovedné voči životnému prostrediu, okoliu a zvieratám. 

Couleur Caramel prináša kvalitu, rešpektuje zdravie a ponúka pohodlie a úplnú spokojnosť. 

PRÍRODNÁ
Pri vytvorení produktov Couleur Caramel sa používajú najmodernejšie technológie na spracovanie najčistejších produktov prírody. Prečítajte si, prosím, zoznam ingrediencií, z ktorých pozostávajú naše výrobky, a sami posúďte ich kvalitu a čistotu. Všimnite si percento prírodných, organických ingrediencií, ako aj zoznam účinných zložiek na rastlinnej báze. Sľubujeme, že v našich produktoch nenájdete žiadne škodlivé prísady. 

BIO
V najvyššej možnej miere používame účinné látky z ekologicky pestovaných rastlín, ktoré robia naše produkty mimoriadne účinné. Rastliny sa pestujú na voľných, ale chránených priestranstvách bez použitia chemických hnojív a zberajú sa až pri úplnom dozretí. Couleur Caramel produkty získali certifikát ECOCERT, ktorý udeľuje francúzska certifikačná organizácia, ktorá kontroluje až 70 % bioprodukcie vo Francúzsku. ECOCERT udeľuje dva certifikáty. ECOCERT ECO pre produkty, z ktorých 95 % všetkých zložiek je prírodného pôvodu, z toho 5 % všetkých zložiek a 50 % rastlinných zložiek je ekologického pôvodu. Na získanie certifikátu ECOCERT BIO musí kozmetika spĺňať ešte prísnejšie kritériá – 95 % všetkých zložiek musí byť prírodného pôvodu, z toho 10 % zo všetkých zložiek a 95 % rastlinných zložiek musí byť z bioprodukcie. Percentuálne podiely musia byť uvedené na obale výrobku. Produkty Couleur Caramel získali certifikát ECOCERT BIO. 

KVALITA
Pri spracovaní účinných látok používame mikronizáciu, technologický proces, pri ktorom sa zmenšujú častice na veľkosť menšiu ako 10 mikrometrov, čím vzniká 9-krát jemnejšia konzistencia ako bežný púder. Vďaka tejto technológii, ktorá je na rozdiel od nanotechnológie úplne bezpečná, vám môžeme ponúknuť výrobky vysokej kvality, vhodné pre profesionálnych špecialistov na make-up. 

S ÚCTOU K PRÍRODE
Rešpektujeme prírodu a ceníme si jej zdroje, a preto používame obaly a stojany z recyklovateľných materiálov, ako sú drevo, kov a lepenka. 

S ÚCTOU K ĽUĎOM
Rešpektovať ľudí znamená brať ohľad na všetkých, s ktorými prichádzame denne do kontaktu. Couleur Caramel sa zaujíma o potreby svojich dodávateľov, zákazníkov, zamestnancov a spotrebiteľov. V našich produktoch používame suroviny ako napríklad sezamový olej, olej zo semien vodového melóna kalahari alebo baobabový olej, vyrobené v rámci programu Fair Trade (Spravodlivý obchod), ktorý dáva ľuďom v rozvojových krajinách možnosť postarať sa o seba, zaistiť si živobytie a zlepšiť svoju situáciu v oblasti zdravia a vzdelania. 

S ÚCTOU K ZVIERATÁM
Výrobky Couleur Caramel nie sú testované na zvieratách, ale v laboratóriách na dobrovoľníkoch. Na výrobu štetcov nepoužívame štetiny z kuny, lebo v zajatí sa jej nedarí dobre.